.. - Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,70 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g

Prsten z 9karátového zlata
Barva: žlutá
Velikost 14
Tanzanit, 0,70 ct
Diamanty ct 0,16
Celková hmotnost: 1,50 g

..
153249. Prsten s centrálním tanzanitem a diamanty 0,70 ct, zlato 375/1000, značeno platnou puncovní značkou, hrubá hmotnost 1,50 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:27:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč