.. - Prsten s centrálním turmalínem a diamanty 1,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g

1,90 karátový prsten ze 14karátového zlata s přírodním turmalínem

Specifikace

- Celková hmotnost 2,196 g
- Centrální drahokam: přírodní turmalín
- Karátová hmotnost drahokamu: 1,65 karátu
- Rozměry drahokamu: 9,60 x 7,40 x 4 mm
- Další drahokamy: přírodní diamant
- Hmotnost dalších drahokamů: 0,25 karátu
- Číslo certifikátu: J250000106213
- Název laboratoře: HRD Antwerp
- Velikost prstenu (USA): 7/54

certifikát
..
153226. Prsten s centrálním turmalínem a diamanty 1,90 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:04:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč