.. - Prsten s diamantem 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g

Celková hmotnost diamantů: 0,95 ct
Hmotnost zlata: 1,64 g
Počet kamenů: 27
Velikost prstenu: 55 mm
Ryzost zlata: 14 kt, ověřeno a testováno

Výsledky hodnocení centrálních kamenů:
Karát: 0,43 ct
Barva: Fancy Deep Yellowish Orange (sytě žlutooranžová)
Čistota: I1

Výsledky hodnocení bočních kamenů:
Karát: 0,52 ct
Barva: slabá až světlá/přírodní, světle růžová/šedá/hnědá
Čistota: VS - I

Šperky jsou hodnoceny společností Gem Report Antwerp (GRA) a vždy obsahují originální certifikát.
Číslo certifikátu: 1820006595

doporučujeme certifikát
..
153223. Prsten s diamantem 0,95 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,64 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč