.. - Prsten s diamanty 1,37 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,21 g

Centrální kámen:

Přírodní diamant
Brus: kulatý briliantový brus
Karát: 1,37 karátu
Barva: Fancy Light Brownish Orange (světle hnědooranžová)
Fancy Light Brownish Yellow (světle hnědožlutá)
Fancy Light Brownish Greenish Yellow (světle hnědozelenožlutá)
Čistota: SI
Celková hrubá hmotnost: 2,21 g.

Velikost prstenu: 54. EU
Certifikát IGI: 53J0888125

doporučujeme certifikát
..
153247. Prsten s diamanty 1,37 ct, růžové zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,21 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč