Tento vintage prsten ze žlutého zlata je osazen jedním briliantem o velikosti přibližně 0,09 ct a dvěma diamanty o celkové velikosti přibližně 0,04 ct, zasazenými do bílého zlata. Střed prstenu zdobí kroucený design.
Velikost prstenu: 17,75 mm / 56 (EU) / 16 (IT) / 7½ US
Šířka střední části: přibližně 6 mm.
Specifikace diamantů
Briliantový brus: 1x a jednoduchý brus: 2x
Velikost: 1x přibližně 0,09 ct a 2x přibližně 0,02 ct (celkem přibližně 0,13 ct)
Čistota: SI1 / SI2
Barva: G / H
Punc: 585 holandský punc, 4
Značka mistra: V★T+ (Vroemen, J.H.P & M.F.M. & A.P.M. (Vroemen Thissen n.v./b.v.), Heerlen, 1958-1986
Kvalita: Jeden diamant má odštěpek nebo poškození, které není při nošení patrné.