.. - Prsten s oválným safírem a diamanty 0,60 ct, zlato 750/100, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,57 g

Prsten z 18karátového zlata se safíry a diamanty.
Ručně vyrobeno v Itálii.

Hlavní kámen: 1 oválný safír s odhadovanou hmotností přibližně 0,60 ct.

Další drahé kameny: 8 diamantů, broušených 8/8 a kulatých, s odhadovanou hmotností přibližně 0,10 ct. Barva F - G, čistota VVS/VS.

Drahokamy jsou běžně ošetřovány za účelem zvýšení jejich barvy nebo čistoty. U tohoto konkrétního kusu to nebylo provedeno.

Hmotnost předmětu: 4,57 g.
Italská velikost prstenu 13, standartní velikost 53
Zlaté formy: 18 karátů / 750.
Vynikající stav.

doporučujeme
..
153239. Prsten s oválným safírem a diamanty 0,60 ct, zlato 750/100, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,57 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:17:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč