.. - Prsten s rubínem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g

Prsten ze 4karátového žlutého zlata osazený rubínem čtvercového brusu o velikosti přibližně 0,05 ct a 2 diamanty briliantového brusu o celkové velikosti přibližně 0,01 ct. Drahokamy jsou zasazeny v otevřených montážích.

Velikost prstenu: 17,50 mm / 55 (EU) / 15 (IT) / 7 ¼ US
Velikost rubínu: přibližně 2 x 2 mm

Specifikace diamantů:
Briliantový brus
Velikost: přibližně 2 x 0,005 ct. (celkem přibližně 0,01 ct.)
Čistota: VS/SI
Barva: G-H

..
153232. Prsten s rubínem a diamanty, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,14 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč