Starožitný náramek z 800 pokoveného stříbra.
Pozlacení je mírně opotřebované.
Tento řetízkový náramek je vyroben z dutých podlouhlých článků s tečkovaným vzorem. Články se pohybují nezávisle na sobě, díky čemuž je náramek velmi pružný.
Články náramku jsou vyrobeny technikou repoussé. Tato technika spočívá ve tvarování stříbra jeho poklepáváním zezadu.
Náramek s tak jemnými korálky není něco, s čím se setkáváte často; většina z nich je větší.
Náramek je certifikován stínovaným „V“, certifikační značkou používanou pro dovoz do Nizozemska do roku 1953.
Náramek je vybaven krásně navrženým zámkem a je opatřen stříbrnou puncovní značkou 800.
Náramek je dlouhý 20,5 cm a široký 2,7 cm.
Detaily:
Délka 20,5 cm.
Šířka 2,7 cm.
Certifikován stříbrnou puncovní značkou 800 na sponě.