.. - Tenisový náramek se safíry 4,80 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,28 g

· Hlavní materiál: stříbro
· Punc: 925
· Pomocné materiály: stříbro
· Drahé kameny: safír (vyrobený v laboratoři) 60 x 2,50 mm – kulatý tvar – briliantový brus – přibližně 4,8 ct.

***Uměle vytvořené drahé kameny mají stejné fyzikální, chemické a optické vlastnosti jako jejich přírodní protějšky. Tyto kameny vynikají svým ekologickým a etickým výrobním procesem. Zabraňují ničení přírody způsobenému těžbou a představují tak udržitelnou alternativu. Jsou ideální volbou pro ty, kteří chtějí činit uvědomělá rozhodnutí, aniž by slevili z požadavků na krásu. Rozdíl mezi uměle vytvořenými a přírodními drahými kameny mohou rozpoznat pouze odborní gemologové v laboratorních podmínkách. Laboratorně vypěstované drahé kameny by neměly být zaměňovány s imitacemi.

Rozměry:

· Přibližná celková hmotnost: 7,28 g.
· Přibližná celková délka: 17,5 cm

doporučujeme
..
153254. Tenisový náramek se safíry 4,80 ct, stříbro 925/1000, značeno platnou puncovní značkou "kozlík", hrubá hmotnost 7,28 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:32:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč