.. - Výjimečný designový náhrdelník s 64,15 ct tanzanity a 0,10 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 26,95 g

Na zakázku vyrobený jedinečný šperk zdůrazňující svého majitele.

Hlavní kameny: náhrdelník / přívěs

přírodní Tanzanity

tvar/brus: Pear Mixed / Pear and Emerald

hmotnost: 61,55 ct / 2,60 ct

barva: Violetish Blue / Bluish Purple

čistota: Transparent – Eye Clean-Lightly Included / Transparent

přírodní Diamanty

tvar/brus: Round Brilliant / Excellent – Very Good

hmotnost: 0,10 ct

barva: F-G

čistota: VS1-SI1

materiál šperku: 14 kt bílé zlato

hmotnost hrubá: 26,95 g

velikost přívěsu: 1,3 cm

velikost náhrdelníku: 43,5 cm

stav: nový, nenošený

v kazetě

Puncováno

Certifikát Gemewizard Gemological Laboratory (GWLab)

Certifikát Antwerp International Gemological Laboratories (AIG Israel)

Odhad ceny 37.000,- Euro

Tanzanit je úžasný drahokam pojmenovaný podle Tanzanie, v níž leží jeho jediné naleziště na světě. Původně se tanzanity používaly jako náhrada safíru, ale díky společnosti Tiffany velice rychle stoupla jejich obliba a cena. Ředitel společnosti Tiffany navrhl jméno, pod kterým známe tento skvost dnes – tanzanit a prohlásil, že je nejkrásnějším modrým kamenem, objeveným za posledních 2000 let. O tanzanitu se také mluví jako o drahokamu 20. století. Tanzanity jsou stále více vyhledávanými drahokami a jejich ceny neustále rostou.

vydraženo top
..
107737. Výjimečný designový náhrdelník s 64,15 ct tanzanity a 0,10 ct diamanty, bílé zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 26,95 g
Dražba ukončena:17.12.2023 21:14:15
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:140 000 Kč