.. - Závěs s centrálním safírem a diamanty 10,31 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,25 g

10,31 karátový přívěsek z 14karátového zlata s přírodním safírem

Specifikace

- Celková hmotnost 3,249 g
- Centrální drahokam Přírodní safír
- Hmotnost drahokamu 10,13 karátů
- Rozměry drahokamu 13,50 x 12 x 6,90 mm
- Další drahokamy: přírodní diamant
- Hmotnost dalších drahokamů: 0,18 karátů
- Číslo certifikátu: J250000110111
- Název laboratoře: HRD Antwerp

doporučujeme certifikát
..
153251. Závěs s centrálním safírem a diamanty 10,31 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť, hrubá hmotnost 3,25 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč