.. - Závěs s centrálním smaragdem a diamanty 0,87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,08 g

Celková hmotnost diamantů: 0,87 ct
Hmotnost zlata: 1,08 g
Počet kamenů: 17
Velikost přívěsku: 15 mm
Ryzost zlata: 14 kt. ověřeno a testováno

Výsledky hodnocení centrálních kamenů:
Karát: 0,55 ct
Barva: zelená (průhledná)
Čistota: VS - I

Výsledky hodnocení bočních kamenů:
Karát: 0,32 ct
Barva: slabá až světlá/přírodní fantazijní světlá až přírodní fantazijní intenzivní žlutá/oranžová/šedá/hnědá
Čistota: VS - I

Šperky jsou klasifikovány společností Gem Report Antwerp (GRA) a vždy obsahují originální certifikát.
Číslo certifikátu: 1820006394

certifikát
..
153229. Závěs s centrálním smaragdem a diamanty 0,87 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 1,08 g
Zbývá:74 dnů, 19 hodin
Konec dražby:18.03.2026 20:07:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč