.. - Ženijní tesák

Ženijní tesák, Německo 19. století. Značeno Weyersberg/Solingen. Délka 63 cm. Mírně poškozeno.

..
114852. Ženijní tesák
Dražba ukončena:21.04.2024 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč