Alena Vaicová - Ježíš oběť

Olej na plátně, 54x43 cm. Signováno vpravo dole Vaicová 93. Rámováno.

o autorovi: 1930-2017, Akademická malířka,dcera Josefa Vaice.

Alena Vaicová
304906. Ježíš oběť
Dražba ukončena:22.05.2020 20:12:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 19.05.2020 11:01:07 2237