Alfréd Justitz - U zahrady

Olej na kartonu, 50x32 cm. Signováno vpravo dole A. Justitz. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1879 - 1934

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 3 950 000 Kč

31162. U zahrady
Dražba ukončena:25.04.2019 19:02:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč