Andrzej Cieslar - Neklanova ul. Praha II.

Olej na plátně, 120x100 cm. Signováno vpravo dole A. Cieslar. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1981, Český Těšín
Český výtvarník polské národnosti.
V letech 2002-2006 studoval na Institutu pro umělecká studia Slezské univerzity v Katovicích.
Ve svých obrazech vytváří většinou přísně geometrické kompozice.
Jeho tvorba je ovlivněna mimo jiné také jeho otcem, známým architektem Karlem Cieslarem.

vydraženo velký formát
Andrzej Cieslar
114249. Neklanova ul. Praha II.
Dražba ukončena:25.04.2024 20:26:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:29 000 Kč