Antonín Kroča - Eros

Olej na sololitu, 83x60 cm. Signováno vlevo dole Kroča 95. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

o autorovi: Narodil se v Hukvaldech r. 1947.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 117.000 Kč.

54605. Eros
Dražba ukončena:27.01.2021 19:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč