Olej na plátně, 51x41 cm. Signováno vpravo dole A. W. Verhorst. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 63 cm
o autorovi: 1879 – 1947 (někde se uvádí 1972) Holandský malíř.