Blanka Bohdanová - Květy loučení

Olej na plátně, 100x80 cm. Signováno vpravo dole B. Bohdanová 2016. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autorky.

Nejdelší strana: 105 cm

Předložená olejomalba od Blanky Bohdanové „Květy loučení“ je dynamickou dekorativní kompozicí zobrazující pohled do snového lesu. V prvním plánu vidíme dvě květiny, které tvoří dominantu kompozice. Další květiny v pozadí postupně mizí v dálce. Dynamiku díla vytvářejí jednak dynamické horizontální linie v popředí, jednak vertikály v druhém plánu, které mohou zobrazovat vysoké stromy s bujnou korunou uzavírající obrazový prostor. Dílo je pojednáno ve výrazných barevných tónech, mezi kterými se výrazně vymezují teplé zemité a chladné fialové odstíny. Jedná se o nepochybně vysoce kvalitní ukázku tvorby Blanky Bohdanové a doporučujeme ji jako vynikající investiční příležitost.

o autorovi: 1930 – 2021

vydraženo top
99296. Květy loučení
Dražba ukončena:27.07.2023 21:05:29
Vyvolávací cena:10 000 Kč
vydraženo za:36 000 Kč