Blanka Bohdanová - Motýli

Litografie, 21x17 cm. Signováno vpravo dole tužkou Blanka Bohdanová. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1930 – 2021

72435. Motýli
Dražba ukončena:09.02.2022 22:12:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč