Blanka Bohdanová - Soubor 3 grafických listů II.

Litografie, cca 1žX20 cm. Všechny signovány vpravo dole Blanka Bohdanová. Volné listy.

o autorovi: 1930 – 2021

55302. Soubor 3 grafických listů II.
Dražba ukončena:13.01.2021 22:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč