Český malíř 1. pol. 20. stol. - Pohled na Prahu od Sovových mlýnů

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 39x58 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 58 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
114863. Pohled na Prahu od Sovových mlýnů
Dražba ukončena:21.04.2024 21:32:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč