Různé grafické techniky (litografie, sítotisky, dřevoryty a linoryty), od 7x8 cm do 70x50 cm. Signovány tužkou. Některé číslovány. Volné listy.
o autorovi: 1930 – 2014
Malířka, grafička. Studovala na Státní grafické škole v Praze u P. Dillingera, K. Müllera a K. Tondla, poté na VŠUP v Praze u A. Fišárka. Věnovala se grafice, zkoumala různé netradiční materiály (dřevo, guma, linoleum), barvy a fyzikální aspekty grafiky. Jejími tématy byly krajina a rostlinné a figurální kompozice. Vytvářela také exlibris.