Drot - Defense Stamp

Akryl na podkladu ze španělských poštovních známek nalepených na plátno, 140x100 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 140 cm

vydraženo velký formát
105558. Defense Stamp
Dražba ukončena:30.11.2023 20:08:35
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč