Drot - Dirty stamps

Nejdelší strana: 140 cm

Kombinovaná technika, 140x100 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora, akryl na podkladu ze španělských poštovních známek nalepených na plátno.

81318. Dirty stamps
Dražba ukončena:28.07.2022 21:48:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč