Drot - Mickey mořeplavec

Akryl na mapě fixované na plátně, 80x60 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

Nejdelší strana: 80 cm

113054. Mickey mořeplavec
Dražba ukončena:28.03.2024 22:50:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč