Drot - Skrblík

Kombinovaná technika, 50x50 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

93338. Skrblík
Dražba ukončena:27.04.2023 21:40:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč