Emil Orlik - Eugen d'Albert

Suchá jehla, 28x19 cm. Signováno vpravo dole tužkou Emil Orlik 17. Volný list.

Pozn.: Papír poškozen vlhkostí.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

62836. Eugen d'Albert
Dražba ukončena:11.08.2021 21:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč