Emil Orlik - Portrét Gustava Mahlera

Litografie a lept, 29x20 cm. Signováno vpravo dole Emil Orlik 1920. Rám, sklo.

Pozn.: Papír i rám mírně poškozen.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

18966. Portrét Gustava Mahlera
Dražba ukončena:16.05.2018 19:09:47
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:15 000 Kč