Emil Orlik - Zahradní restaurace

Kresba tužkou, 19x10 cm. Signováno vpravo dole Orlik. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu přípis.

o autorovi: 1870 – 1932
Narodil se v Praze. Stylem patří do tzv. Vídeňské secese, známý portrétista, vyučoval na berlínské Mistrovské škole grafiky a knižních řemesel. Používal různé techniky i litografii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 950 000 Kč

38775. Zahradní restaurace
Dražba ukončena:11.12.2019 22:53:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 700 Kč