František Bohumil Doubek - V salónu

Kresba, 47x33 cm. Signováno vpravo dole F. Doubek. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1865-1952

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 170 000 Kč

114122. V salónu
Dražba ukončena:24.04.2024 20:40:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč