František Jiroudek - Herci v šatně

Tempera, 40x58 cm, signováno vpravo dole Jiroudek, rám, zaskleno.

1914, Lhota u Semil - 1991, Praha
Student AVU u prof. W. Nowaka. Od roku 1961 profesor na AVU. Věnoval se portrétování, aktu, figurální kompozici a krajině. Mnoho samostatných a kolektivních výstav.

Pozn.: Vzadu autorský popis. Datováno 1979. Současný majitel získal dílo přímo od autora.

2176. Herci v šatně
Dražba ukončena:26.03.2015 22:39:07
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč