František Líbal - Jihočeský statek

Olej na plátně, 65x81 cm, signováno vpravo dole Fr. Líbal, rám.

1896, Veselí nad Lužnicí - 1974
Žák AVU (1916-1920, prof. Bukovac a Pirner). V následujících pěti letech studuje v zahraničí (Mnichov, Drážďany, Frakufrt, Paříž). Maluje mnoho evropských katedrál a chrámů. V krajinomalbě se věnuje hlavně motivům z našeho území a malbě Tater.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3054. Jihočeský statek
Dražba ukončena:30.09.2015 22:36:20
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč