František Líbal - Statek

Olej na kartonu, 43x59 cm. Signováno vlevo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 69 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
117232. Statek
Dražba ukončena:26.06.2024 20:43:55
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč