František Líbal - Zbytek starého rašeliniště u Mažic

Olej na plátně, 38x61 cm. Signováno vpravo dole Fr. Líbal. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1896 - 1974

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
75727. Zbytek starého rašeliniště u Mažic
Dražba ukončena:27.04.2022 20:14:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč