František Šindelář - Rodina

Olej na plátně, 100x92 cm. Monogramováno vlevo dole FŠ. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 110 cm

o autorovi: 1887 - 1947

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč.

92373. Rodina
Dražba ukončena:26.03.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč