Ivan Sedliský - Praha - historie I.

Olej na sololitu, 55x65 cm. Signováno vpravo dole Ivan. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1926 (Ostrava) - 1999 (Praha)

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 30 000 Kč

53627. Praha - historie I.
Dražba ukončena:17.12.2020 19:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 100 Kč