J. Kinský - Cesta do vesnice

Akvarel, 39x48 cm, signováno málo čitelně vlevo dole, rám, zaskleno.

1083. Cesta do vesnice
Dražba ukončena:26.03.2014 21:35:56
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:700 Kč