J. Fabrege - V jarním sadu

Olej na plátně, 38x55 cm. Signováno vlevo dole J. Fabrege. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 68 cm

114859. V jarním sadu
Dražba ukončena:21.04.2024 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč