Jacques Leroux - Kompozice

Olej na plátně, 29x53 cm. Signováno vlevo dole Jacques Leroux 1986. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 66 cm

o autorovi: 1923 – 2010
Francouzský malíř, kaligraf, fotograf.

114858. Kompozice
Dražba ukončena:21.04.2024 21:42:46
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč