Olej na plátně, 29x53 cm. Signováno vlevo dole Jacques Leroux 1986. Rám, pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 66 cm
o autorovi: 1923 – 2010 Francouzský malíř, kaligraf, fotograf.