Jan Saudek - First Kiss to a Little Brother

Nejdelší strana: 20 cm

Černobíla fotografie, 15,4x19,8 cm. Signováno vlevo dole ručně Jan Saudek 81. Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát vlastníka originálu fotografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 365 000 Kč

vydraženo certifikát
112890. First Kiss to a Little Brother
Dražba ukončena:28.03.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč