Jan Smetana - Městský motiv

Olej na plátně, 30x47 cm. Signováno vpravo dole Smetana 40. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 55 cm

o autorovi: 1918 - 1998

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 440.000 Kč.

vydraženo top posouzeno znalcem
112921. Městský motiv
Dražba ukončena:28.03.2024 20:41:09
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:40 000 Kč