Jaroslav Panuška - Vřesoviště

Olej na překližce, 33x40 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

49319. Vřesoviště
Dražba ukončena:01.10.2020 19:36:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč