Jaroslav Róna - Padající anděl

Litografie, 26x36 cm. Signováno vpravo dole J. Róna 02. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 700 000 Kč.

21947. Padající anděl
Dražba ukončena:20.09.2018 18:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč