Jaroslav Veris - Zamazal - Rue Lepic

Kombinovaná technika, 51x36 cm. Signováno vpravo dole Veris Paris. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1900 Vsetín - 1983 Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 190 000 Kč

53471. Rue Lepic
Dražba ukončena:16.12.2020 20:20:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč