Jaroslav Vožniak - Pocta Pollockovi

Lité laky, 29x41 cm. Signováno vzadu Jaroslav Vožniak. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1933-2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 760 000 Kč.

112894. Pocta Pollockovi
Dražba ukončena:28.03.2024 20:14:56
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč