Olej na kartonu, 22x25 cm. Signováno vlevo dole Fürst. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 29 cm
o autorovi: 1873-1943
Narodil se v Praze. Byl žákem profesorů Julia Mařáka a Václava Brožíka.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60 000 Kč.