Jiří Anderle - Simonetta Vespucci - cyklus Portrét v čase

Kolorovaný tisk, 40 x 40 cm, paspartováno pod sklem, signováno vpravo dole a datováno 1982.

341. Simonetta Vespucci - cyklus Portrét v čase
Dražba ukončena:24.04.2013 22:10:00
Vyvolávací cena:4 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč