Jiří Anderle - Tváře (Osmkrát dívka)

Lept, 11 x 16 cm, paspartováno pod sklem, signováno vpravo dole a datováno 1983.

Pozn.: vlevo dole autorovo osobní věnování.

267. Tváře (Osmkrát dívka)
Dražba ukončena:28.02.2013 22:30:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:1 500 Kč