Jiří Suchý - William Shakespeare - Romeo a Julie

Litografie 62/200, 33x23 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Suchý. Pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 48 cm

114857. William Shakespeare - Romeo a Julie
Dražba ukončena:21.04.2024 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč